• mozgová komora

    , Autor: domini232

    Dobrý deň.
    Som v 25.tyždni tehotenstva. Bola som na 3D ultrazvuku, kde zistili, že bábo ma ľavú mozgovú komoru väčšiu: prava mozgová komora má 3mm a ľava mozgová komora má 9,7mm. Chrbticu, žaludok....všetko ostatné má vporiadku. Dnes mi bola brana krv či nemam v sebe nejaku infekciu, chora som nebola a ani niesom. Chcem sa opytať či sa tie hodnoty komôr možu este zlepšiť,upraviť a ak nie či to bude mať nejaky vplyv na bábo po narodení. Velmi pekne Vás prosim o dopoved, mám trošku strach. Dakujem.

    Dobrý deň prajem,
    všetko závisí od toho ako sa to bude ďalej vyvíjať. Jednorázový nález nemusí znamenať vôbec nič, a pri následnom ultrazvuku môže byť všetko v poriadku, dôležité je však nález skontrolovať o 10-14 dní.