• Prsniky pri dojceni

    , Autor: michaelalakatosova

    Ako by som mala zacat... Pravy prsnik je ovela vacsi ako lavy. Pravy bol zapaleny. Da sa to vobec do povodneho stavu. Mala so pred tehotenstvom male prsia. Ale nechcela by som zostat takto jeden velky a druhy maly. Ved tento rozdiel je neskutocne viditelne a nieco optiahnute neprichadza si obliect pretoze je viditelny rozdiel. Obydvoch mam mlieko len v tom pravom je viac. Ako by som to mala riesit azda neskor plastikou? Dakujem Vam za Vasu odpoved

    .Dobrý deň,
    niektoré ženy s tým počas dojčenia majú problém, vo väčšine prípadov po odoznení dojčenia sa stav upraví. Preto zatiaľ nič neriešte, uvidite ako to bude keď prestanete kojiť