• kozne vyrastky

    , Autor: adab

    Dobry den, od zaciatku tehotenstva, t.j. od oktobra sa mi na krku, v podpazuzi ale aj na prsnych dvorcoch zacali robit take drobucke kozne vyrastky ( ziadne bradavice, len take malicke vyrastky, ktore su typicke pre podpazusie alebo oblast krku, su telovej farby). Chcela by som sa opytat, ci su nebezpecne ( na prsnych dvorcoch) a ci sa daju aj nejak odstranit bez toho, aby som s tym musela ist k dermatologicke. Dakujem

    Dobrý deň,
    to či sú nebezoečné by som mohla povedať po vyšetrení. rozhodne neodporúčam liečbu bez toho aby ste navštívili dermatológa.