• Cytomegalovirus

    , Autor: elka18

    Dobry den chcela by som sa opytat,pred dvoma rokmi som otehotnela a cakala som dvojicky,ale v 12 tt odumreli.Po krvnych testoch mi zistili CMV virus na ktory sa liecim uz rok.Najprv som brala isoprinosine ,ale hodnoty sa nezlepsovalia tak mi doktor predpisal Valtrex.Chcem sa opytat viem,ze tohto virusu sa uz nezbavim,ale budem moct mat este niekedy dieta?Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    nemusíte sa obávať, po preliečení bude všetko v poriadku. Pre plod je nebezpečná predovšetkým prvotná infekcia počas gravidity.