• vyšetrenie

    Dobrý večer. Písala som minule ohľadom PCR diagnostiky. Chcela by som sa ešte opýtať mohla by som ísť na vyšetrenie aj k dermateneverolovi na vyšetrenie, ohľadom pohlavne prenosných chorôb. Môže to zistiť aj on, alebo to najlepšie môže zistiť gynekológ?? No k svojmu gynekológovi nechcem veľmi isť. Ako zisťuje dermateneverológ pritomnosť týchto infekcii? len z krvi? ďakujem

    Dobrý deň,
    spadá to do kompetencií gynekológa. Ak svojmu gynekológovi neveríte, zmeňte ho.