• vyšetrenie

    , Autor: martina1233

    Dobry vecer.Mala by som otazku ohľadom ceny špecialných sterov na pritomnost chmalydiovej infekcie,mykoplazmy,ureoplazmy a aj kvapavky.Neviete teda aka moze byt priblizna cena tychto sterov ak by som si ich chcela uhradit sama???Plati sa za kazdy ster osobitne??Alebo neviete o nejake stranke,kde by som sa docitala tieto informacie???Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    ide o to, že cena môže byť rôzna. Spolu približne od 10 po 50 eur. Zavolajte svojmu gynekológovi, musí Vás o cene informovať.