• Tehotenstvo mesiac od styku?

    , Autor: anci3

    Dobry den, mam 30 rokov a nepravidelny cyklus. Momentalne mam 41den cyklu (priemerne mavam tak 33-35 dni ale stane sa raz za rok ze aj 41-45), pred 28 dnami som mala prerusovany pohlavny styk a menstruacia stale neprichadza, vsetky testy z ranneho mocu s citlivostou 10 su negativne. Obcas mam pocit na zvracanie, ale to bude asi zo stresu. Mysliste, ze mozem tehotnost vylucit a pojde o nejaky iny problem? neviem si predstavit, co ine by to mohlo byt. Dakujem pekne, pekny den

    Dobrý deň, príčin meškajúcej menštruácie môže byť viacero. Za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Skôr realizovaný tehotenský test môže byť aj falošne negatívny. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.