• Meskanie

    , Autor: Dani6

    Dobry den, normalne mam cyklus dlhy 26-32 dni (v priemere 29), momentalne mi meska menzes (36ty den). Nikdy do teraz sa mi to nestalo, tak som si pre istotu urobila test a negativny. Pocas celej doby co som mala mat menstruaciu pocitujem mierne krce v podbrusku ale nie stale, ziadne ine tazkosti nemam. Mozem byt tehotna alebo co ine by za tym mohlo byt?kedy by bol spravny cas na navstevu gynekologa? Dakujem vopred!

    Dobrý deň, príčin meškania menštruácie, či celkovo nepravidelného menštruačného cyklu môže byť viacero. Nemusí sa jednať iba o tehotenstvo. Ak je tehotenský test na 36. deň meškania menštruácie negatívny, tehotenstvo nepredpokladám. Je však vhodné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí možnú príčinu a stanoví ďalší postup.