• Krvácanie mimo menštruačneho cyklu

    , Autor: dadi

    Dobrý deň. V piatok mi skončila menštruacia, mala som ju o trošku silnješiu ako som zvykla mať, ale nebola zas taká bolestivá ako zvyknem mať. Este pred nou som bola na prehliadke všetko okej, este čakám na výsledky testov. Včera večer po styku som začala špiniť a dnes tiež do toho ešte aj take menštruačné bolesti, je to také výtokové take ružové, test som si robila a je negatívny. Uz som si hlupo googlila a ešte vyše som sa vystresovala, prosím vas, z coho to moze byt ? Dakujem

    Dobrý deň, príčin zašpinenia po pohlavnom styku môže byť viacero. Nemusí sa však jednať o nič vážne, ani sa nemusí jednať o tehotenstvo. Môžete mať ešte podráždený krčok maternice po realizovaných onkosteroch, ťažko povedať. Odsledujte si to. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý sa Vám bude vedieť najobjektívnejšie vyjadriť.