• Menštruácia

    , Autor: Anetuska12344

    Dobrý den chcem sa opýtať už 5 dní mi mešká menštruácia a dnes ráno som mala.bolesti pri cikani mislim že mám zápal v moci môže to byť stoho ze mi mešká ? Lebo je šanca že som aj tehotná a nwm si čo misliet

    Dobrý deň, príčin meškania menštruácie môže byť viacero. Samozrejme zápal môže spôsobiť meškanie menštruácie. Rovnako tak sa nedá vylúčiť ani tehotenstvo, ak ste mali nechránený pohlavný styk. Odporúčam zvýšiť pitný režim na aspoň 2 litre tekutín denne, pite urologický čaj. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného lekára, ktorý Vás eventuálne odošle na urológiu. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to.