• Noretisteron

    , Autor: Kika9878

    Dobrý deň
    Práve som vybrala noretisteron a mám veľké bolesti a silnú menštruáciu na ktoru niestom zvyknutá keďže tá moja je slaba a trvá najviac 4 dni
    Moja otázka je koľko dní je ešte normálne silné krvácať po dobrati liekov a kedy mám už ísť za svojou lekárkou ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, Norethisteron je “dvojdečná zbraň”. Môže spôsobiť viacero vedľajších, či nežiadúcich účinkov, medzi najčastejšie vedľajšie účinky Norethisteronu patrí nepravidelné a silné krvácanie. Stav by sa mal postupne upraviť, je to však individuálne u každej ženy. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.