• Dana

    Dobrý deň. Mamina ma 48 rokov a chcela by sa spýtať. Ma vnútro maternicove teliesko dana ktoré si musí tento rok vybrať a ma otázku či si ešte môže pokračovať v tejto antikoncepcii alebo už radšej nie vzhľadom na vek.Dakujem

    Dobrý deň, po vybratí súčasného vnútromaternicového telieska môže byť vložené ďalšie vnútromaternicové teliesko, za predpokladu, že mamka nemá žiadne ťažkosti, či nežiadúce účinky.