• Neprišiel mi menzes

    , Autor: Blondie

    Dobry den, približne dva roky užívam antikoncepciu dinorette. Tento mesiac sa mi prvý krat stalo ze mi neprišiel menzes. Antikoncepciu užívam kazdy den. Mam sa obávať tehotenstva?

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie je pomerne časté, že sa nedostaví krvácanie z vysadenia, aj napriek pravidelnému užívaniu. Rovnako tak sa môže vyskytovať špinenie, prakticky aj počas celého cyklu. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.