• Menštruácia a antikoncepcia

    , Autor: Alica11

    Dobrý deň, beriem hormonálnu antikoncepciu Sunya už 4 mesiace, a stále nemám pravidelnú menštruáciu, a aj keď sa objaví je veľmi krátka a slabá, no aj napriek tomu mam dosť veľké bolesti. Myslíte si, že by bolo vhodnejšie prejsť na inú alebo je to normálne? Ďakujem vopred za odpoveď.

    Dobrý deň, ak budú u Vás pretrvávať ťažkosti, aj napriek pravidelnému užívaniu tabliet hormonálnej antikoncepcie, bude vhodné porozmýšľať aj o zmene preparátu hormonálnej antikoncepcie. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.