• Menštruácia po pôrode

    , Autor: Eri10

    Dobrý deň, som 3,5 mesiaca po prirodzenom pôrode. Nekojím už mesiac ( po 2 x zápale prsníka som mlieko úplne stratila). Menštruáciu som ešte zatiaľ nemala. Akurát ma trápi už týždeň žltý výtok, ktorý sa už druhý deň mení troška do hneda. Včera a takisto aj dnes sa mi stalo po malej potrebe po utretí, že som mala na papieri troška svetlej krvi ( na vložke nie). Dnes som cítila aj také pichanie od spolu. Mam to brať ako že sa rozbieha menštruácia alebo to môže byť aj niečo iné a mala by som navštíviť lekára? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, je ťažké sa takto vyjadriť, ale je možné, že sa rozbieha menštruačný cyklus. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnotiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.