• Navela-tabletka po

    , Autor: Uu

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať mam nepravidelnú menštruáciu podľa kalendára som ju mala dostať 11.8 ale 8.8 sme mali s partnerom nechránený sex neejakuloval a asi cca 30h nato som si dala aj tabletku po od Navela je možné že by som mohla byt tehotná lebo ešte predtým než som si dala tabletku to ráno ma dosť bolelo prucho ako pred menštruáciou a od toho 8.8 ma stále boli brucho a podbrušku a neviem či je to aj z tej tabletky alebo nie ?
    Keďže menštruáciu som ešte nedostala ani som nemala žiadne špinenie ?

    Dobrý deň, za predpokladu včasného užitia tabletky emergentnej hormonálnej antikoncepcie by ste tehotná byť nemali. Za predpokladu nepravidelného cyklu sa u Vás vôbec nemusí jednať o meškanie menštruácie. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.