• skrátení cyklus

    , Autor: Ivetka123

    Dobrý deň Chcem sa vás opýtať skrátil sa mi Cyklus Predtým som mala 26 dňový cyklus Bola som veľmi pre chladená začala som piť mesiac urologický čaj tým sa mi skrátila Menštruácia si myslím na 22 dni Takže druhý cyklus mám kratší . Snažíme sa otehotnieť No neviem či pri 22 dňovom cykle Bude možné otehotnieť ? Mohla by som si predĺžiť menštruáciu začatím piť Duphaston Neviem od ktorého dňa by som ho mala piť aby som si mohla predĺžiť menštruáciu ďakujem

    Dobrý deň, otehotnieť sa dá aj pri kratšom cykle. Dôležité je sa snažiť pravidelne, mať nechránený pohlavný styk aspoň 2 - 3 krát týždenne počas celého cyklu (okrem menštruácie). Duphaston sa zvykne užívať od 14. dňa cyklu. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.