Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
12,393 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Meggy455

  , Autor:

  A keď ani tak nepríde menštruácia keď mi pichol vyvolacku a do koľkých dní ju môžem dostať menštruáciu ?? A čo ak ju nedostanem potom tam je iný problém že ??

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, príčin môže byť viacero. Rovnako tak aj okolností, za ktorých nedôjde k menštruačnému krvácaniu môže byť viacero. Ak do 14 dní od podania Agolutinu nedôjde ku krvácaniu, je nutné hľadať príčinu.

Podobné otázky

 • Meggy455

  , Autor:

  Dobrý deň môžem mať aj dvakrát do mesiaca ovuláciu ?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, za istých okolností áno, jedná sa však o dva ovulačné cykly.

 • Meggy455

  , Autor:

  Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, mala so menštruáciu od 22.7. do 26.7. A mám Biely výtok ale spala som z priateľov as po menštruácii. Síce sa partner spravil do mňa ale spermie nevošli zo mňa môže sa stal že otehotniem ?? Keď mám dvakrát do mesiaca ovuláciu ?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, za predpokladu, že ste mali nechránený pohlavný styk, sa tehotenstvo vylúčiť nedá.

 • Meggy455

  , Autor:

  A keď som mala pohlavný styk po injekcií tak nemôžem otehotnieť, alebo môžem ?? A keď nemám ovuláciu tak to nemôžem otehotnieť??

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak je možnosť tehotenstva, injekcia na vyvolanie menštruácie menštruáciu nevyvolá. Ak nie je prítomná ovulácia, k oplodneniu nemôže dôjsť.

 • Meggy455

  , Autor:

  Dobrý deň keď mi pýchou doktor vyvolačku na menštruáciu. Do koľkých dní môžem dostať menštruáciu ??? A ak nedostanem mám ísť k svojmu gynekológovi a povedať mu o tom ??

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, po podaní injekcie na vyvolanie menštruácie sa má krvácanie dostaviť do 14 dní. Ak ku krvácaniu nedôjde, navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý bude hľadať príčinu.

 • Meggy455

  , Autor:

  Dobrý deň. Tento mesiac mi mešká menštruácia us 15 dní a mávam návali tepla a zimy, neviem či to je normálne ale nemôžem ísť do menopauzy mám len 23 rokov. Nevie či to súvisí z tím že som potratila dieťa v 2 mesiaci v októbri minulého roka. A mávam nepravidelnú menštruáciu ale zvyčajne mi mešká deň - dva, nevie mi niekto poradiť prečo to je tak tehotná nemôžem byť? Tehotenský test ukazuje negatívne.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, príčin meškania menštruácie môže byť viacero. Ak Vám mešká menštruácia 1 - 2 dni, nejedná sa o nepravidelný cyklus. Za predpokladu, že ste mali nechránený pohlavný styk, sa tehotenstvo vylúčiť tiež nedá. Aj napriek negatívnemu tehotenskému testu, pre jednoznačné vylúčenie tehotenstva, ako aj pre stanovenie možnej príčiny ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí ďalší postup.