• Meggy455

    , Autor: Meggy455

    Dobrý deň môžem otázku?? Meškala mi menštruácia týždeň ale nerobila som si test lebo to nebolo 14 dní. Ale keď som si ho chcela spraviť tak som dostala menštruáciu, 3 dní som krvácala viac a na 4,5 nič tak som si robila tehotenský test a je pozitívny môžem byť tehotná ?? Keď som si robila test po menštruácii?? Ďakujem za odpoveď vopred.

    Dobrý deň, áno, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Nemuselo sa jednať o menštruáciu. Pre jednoznačné potvrdenie tehotenstva je potrebné navštíviť Vášho obvodného gynekológa.