• No pms

    , Autor: Jarkvas

    Dobrý deň,
    Dňa 16.3 mi skončila menstruacia (začala 11.3) a tesne po tom som mala s partnerom chránený pohlavný styk 18.3. Ovuláčne okno som mala od 22-29.3 a ovulcny deň bol26.3. Počas týchto dni nebol pohlavný styk. Iba uspokojovanie partnerom. Každý krat pred menzesom mávam PMS či bolesti pŕs, chrbta kŕče v bruchu mo teraz žiadne. Mal by som dostať 9.4. Ale zatiaľ to tak vôbec nevyzerá. Nepoužívam žiadnu antikoncepciu. Na začiatku mesiac som začala cvičiť tréningy na brucho. Neviem či to má s tým niečo spoločne ale chcem si byt ista že tehotenstvo môžem vylúčiť. Dakujem

    Dobrý deň, ak ste mali iba chránený pohlavný styk, tehotná nebudete. Cvičenie, zmena životného štýlu, stravovania, či stres, majú vplyv na menštruačný cyklus. Odsledujte si to.