• Nepravidelný menzes

    Dobrý deň ,som 6mesiacov po pôrode . 10.3 som mala dostať menzes (menzes mám nepravidelný ,a predošlé 2 menštruácie od porodu boli v poriadku)v ten deň som začala špiniť 2-3 dni .. včera 24.3 som jemne krvacala myslela som si že mi začína normálny menzes no dnes už nič ,trosku cítim podbruško ale inak nič . Keď som bola po pôrode na cytostere vyšlo mi že mám nejaké zmeny na bunkách ,myslite že to spolu súvisí ? Na HPV stere som bola a bol negatívny . A žiadne iné ťažkosti nemám ,mám sa obávať? Po víkende plánujem skočiť k lekárke . Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, príčin špinenia môže byť viacero. Nemusí sa jednať o patologické krvácanie. Mohlo sa jednať o formu menštruácie. Takto sa však neviem bližšie vyjadriť neviem. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.