Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
11,660 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Pohlavný styk

  , Autor:

  Dobrý deň pán doktor chcela by som sa opýtať či je tam mala pravde podobnosť keď mi meska menzes každý mesiac jeden deň že či som tehotna ? Mala som pohlavný styk vo febuary z ochranou a robila som si test a bol nega tak neviem sa z toho vysomarit teraz čo si myslite vy ?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, deň meškajúca menštruácia je v poriadku, ak bol tehotenský test negatívny, tehotná nebudete. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnotiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.

Podobné otázky

 • Menstruacia

  , Autor:


  Dobrý deň pán Doktor. Mám otázku som 4mesiace od pôrodu (kojila som necelý mesiac) prvá menštruacia prišla 6.3-14-3 durha prišla (16.4-19.4)(meškala10dni) ale mala som menšie problémy ako bolesti v podbrušku mala som aj vodový aj hustý výtok . No ale teraz mám tiež problémy silne vypichli mám v pošve pár dni potom to zas prejde , časté močenie . Asi 3krat sme mali z priateľom pohlavný styk ale aj ejakuloval do mna (testy negativne) nevedeli by ste mi poradiť o čo ide ? Ide o nejaký zdravotný problém

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Môže sa jednať o pošvový zápal, ktorý sa už preniesol na močové cesty. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení, či výterov urči príčinu Vašich ťažkostí a stanoví ďalší postup.

 • Názor

  , Autor:

  Dobrý deň. Tento mesiac mi mešká menštruácia 5 dní. S priateľom som nemala sex. Vlastne ešte nikdy som pohlavný styk nemala, som panna. Jeho som len upokojovala rukou, pričom ejakuloval mimo, ejakulát odstránil vreckockou a vyhodil. Pomto ma asi o 15 minút začal uspokojovať on. Bojím sa či nemohol mať niečo na ruke aj keď prešlo 15 minút a ruky si poutieral. Mohol mi tam niečo zaniesť? Môžem pripisovať meškanie tehotenstvu alebo je to len vďaka stresu? Stresu preživam momentálne veľmi veľa. Hanbím sa za svoju otázku, no v tejto oblasti nemám dostatok skúseností. Za pochopenie a odpoveď vopred ďakujem.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak ste nemali pohlavný styk, tehotná uvedeným spôsobom za daných okolností nebudete. Meškanie by som skôr pripisoval stresu. Odsledujte si to.

 • Menštruácia

  , Autor:

  Dobrý večer mám problém s menštruáciou naposledy som mala riadnu menštruáciu fo februári minulý mesiac som mala 4 negatívne testy lekár mi nezistil ani cistu ani tehotenstvo dnes som si robila testy a sú všetky štyri pozitívne lenže pohlavný styk som vyše viac ako 5 mesiacov nemala a cistu máme vrodené v rodine tak neviem či môžem mať cistu alebo tehotenstvo lebo v 17 som bola raz tehotná ale som išla na potrat od toho ubehli 2 roky príznaky nemám žiadne pod bruchom ma nič nebolí len ma boli žalúdok keďže som mala poslednom čase stresy a stravu neviem veľmi prijímať a mám len zapachajuci výtok budem rada za vašu odpoveď dovidenia .

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, možností pozitívneho tehotenského testu môže byť okrem tehotenstva viac. Takto je sa veľmi ťažko bližšie vyjadriť vzhľadom k okolnostiam. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.

 • Meškajúca menštruácia

  , Autor:

  Dobrý deň, dnes je to už 4. deň čo mi mešká menštruácia.. miesto nej sa dostavil len biely výtok.. tehotenský test som si robila včera a bol negatívny.. môžem byť aj napriek tomu tehotná? Počas ovulácie som mala nechránený pohlavný styk a počas toho sme si všimli aj krv.. nič ma nebolelo, len tá krv ma vyviedla z miery.. čo to môže byť? Na gynekológiu idem až začiatkom mesiaca, no to nevedomie mi nedá..

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Spomínané špinenie mohlo byť ovulačné krvácanie. Ak ste však mali nechránený pohlavný styk počas ovulácie, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Navštívte gynekológa podľa plánu.

 • Slaba menštruacia

  , Autor:

  Dobrý deň, mám 32 rokov,cyklus mám pravidelný každých 28 až 30 dní ale trvá krátko. Len 2 až 3 dni a potom len slabučko.Môže mať slabé krvácanie vplyv na otehotnenie? Pretože sa nám s priateľom nedarí. Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, nie, intenzita menštruačného krvácania nemá zásadný vplyv na otehotnenie. Dôležité je, kedy dochádza k ovulácii. Pri snažení sa otehotnieť odporúčam nechránený pohlavný styk 2 - 3 krát týždenne.