• Gs mimistar forte

    , Autor: Vannessa

    Dobrý deň chcela by som sa s vami poradiť mám PCO menzes rozhadzany a snažíme sa o dieťa chcem začať brať Gs mimistar forte môžete mi poradiť od kedy do kedy ich mám brať a či mozem ho kombinovať s alchemilkou čaj?

    Dobrý deň, odporúčané je dávkovanie 3 tablety denne minimálne po dobu 3 mesiacov pred otehotnením. Jedná sa o výživový doplnok s vysokým obsahom inozitolu, kyseliny listovej, jódu, horčíka, zinku a ďalších dôležitých látok. Alchemilkový čaj môžete piť tiež. Dôležité je mať častý nechránený pohlavný styk (3x týždenne počas celého mesiaca).