• Mešká menzes

    , Autor: Lilia99

    Dobrý deň ... mám taký problém že som mala dostať včera menštruáciu . Mala som len kŕče a mala som pocit že už už ich dostanem ale nič . Len biely výtok nechapem čo to môže znamenať . A dnes nič necítim žiadne bolesti ani nič. Len mám citlivé prsia a to je všetko . Tehotná by som nemala byť ale urobím si test zajtra . Ešte má trápi že minule som mala menštruáciu ktorá meškala 1 deň a nebola moc bolestivá ako pred tým . Bolo to pre mna trochu divne . Bola by som veľmi rada keby že mi dáte vedieť čo mi je aspoň cca lebo mám strach . Ďakujem vopred za odpoveď.

    Dobrý deň, meškanie menštruácie pá dní je pomerne časté a nemusí znamenať žiadny problém. Odsledujte si to. Tehotenský test nemá zmysel realizovať skôr ako na 14. deň meškajúcej menštruácie. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.