• Meškajúca ms a plodný hlien ?

    , Autor: myslivka

    Dobrý deň menštruácia mi mešká 16 dní ,, na 15 deň (včera ráno som si robila test negatívny ) dnes sa mi objavil hlien dosť veľa ,na moje pomery bol bezfarebný konzistenciou vaječného bielka a natiahol sa mi medzi prstami ,, ten popis mi sedí na plodný hlien ,, ale skôr má trápi ta menštruácia ,, alebo môže byť cyklus bez menštruácie ? ,(Možné dôvody mala som stres a dosť často som aj v mrazoch chodila behať )- môžu to byť dôvody prečo má nedorazila ,, a k doktorovi nemôžem(karantena) ďakujem za odpovede

    Dobrý deň, príčin meškania menštruácie môže byť viacero. Na menštruačný cyklus má vplyv viacero faktorov, hlavne stres, zmena životného štýlu, životosprávy, samozrejme aj prípadná infekcia, či tehotenstvo. Menštruačný a ovulačný cyklus sú dva samostatné cykly, ktoré ale na seba nadväzujú. Podľa opisu môžete mať posunutý cyklus, ako aj ovuláciu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Ak sa menštruácia nedostaví do skončenia karantény, navštívte Vášho obvodného gynekológa.