• Krvácanie mimo cyklu

    , Autor: Nesska

    Dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať. Presne v strede cyklu som začala slabo krvácať. Na 14 deň bola krv jasná - prirovnávala som to ovulačnému krvácaniu. Problém je však v tom, že toto krvácanie alebo špinenie neprestalo a trvá už 6 dní, teraz to vyzerá skôr ako hnedý výtok s krvou, niekedy do ružová. Raz je to slabšie, že to takmer nie je vidieť, pozdejšie je to už silnejšie a musím to kontrolovať. Na vyšetrenie som už objednaná, ale to ešte potrvá. Neviete prosím, čo to môže znamenať alebo čo mohlo spôsobiť to, že krvácam slabo už 6 dní mimo cyklu? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, ovulačné krvácanie alebo špinenie niekedy môže trvať viac, ako len deň či dva, hoci to nie je úplne bežné. Samozrejme sa nemusí jednať o ovulačné krvácanie. Ak nie je vylúčené tehotenstvo, treba myslieť aj na to. Takto sa Vám však bližšie objektívne vyjadriť neviem, je potrebné gynekologické vyšetrenie.