• Poprosím radu

    , Autor: Natália19992011

    Zdravím, potrebujem poradiť meškala mi menštruácia 3 dni prvý krát.. bolo mi zle, bolelo ma v podbrušku, napinalo ma z obľúbených jedál, boleli ma prsia, som unavená a teraz som mala 2 dni také ako špinenie (trosku krvi) mohla by som byť tehotná?

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Pri meškaní menštruácie 14 dní si realizujte tehotenský test. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.