• Bolesti žalúdka pri menštruácii

    , Autor: Monika 226

    Dobrý deň. Asi druhý rok sa mi cca pri každej tretej menštruácii stane, že mám veľmi ostré bolesti žalúdka. Trvajú asi 2-3 hodiny, vždy len v prvý deň menštruácie nezávisle od toho, čo zjem. Veľmi sporadicky zacítim mierne sekundové pichnutie aj mimo menštruácie. Prosím vás, môže mať menštruácia takýto vplyv na žalúdok alebo len vyplavuje na povrch nejaký iný problém? ? Ďakujem za pomoc.

    Dobrý deň, skôr si myslím, že je to prejav PMS, teda predmenštruačného syndrómu. Nemusí sa jednať o žiadny problém so žalúdkom. Odsledujte si to.