• Krvácanie.

    , Autor: Sarinka0106

    Dobrý deň pán doktor, píšem Vám ohľadom môjho problému. 13.03.2020 som podstupila umelé prerušenie tehotenstva.Od spomínaného zákroku som schudla 11kg. V apríli mi prišla menštruacia 10.4 trvala 5 dni. 18.4 som začala krvácať znovu , lenže to už trvalo až do začiatku mája. V máji 10teho som dostala menštruáciu ktorá mi tiež po 5tich dňoch skončila. No dnes som začala prudko krvácať, a keď som prišla na WC spolu s močom a krvou išli zo mna až 3 take veľké hrudy. Chcem sa spýtať čo by to mohlo byt a ako mám tento problém riešiť.

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie informácie ani okolnosti, je veľmi ťažké sa objektívne vyjadriť. Dôležité je myslieť aj na možné tehotenstvo eventuálne aj na možný potrat, ťažko sa ale viem takto vyjadriť. Odsledujte si to, pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení stanoví možnú príčinu ťažkostí a určí další postup.