• vyskúšať hak?

    , Autor: Iba Ja

    Pán doktor vdaka za odpoved, písala som otázku o norethisterone…cyklus mi takto blbne už necelý rok, v zmysle, že mi najskor mešká, potom som mala aj dva krát za mesiac menzes, alebo dostanem menzes načas, ale nechce mi skončit. Pred 7 mes. som bola aj na hsk+kyret, kde sa nezistilo nič podozrivé, ani žiadna organická príčina, lekár to uzavrel ako hormonálnu záležitost. Navrhol mi ešte na upravu cyklu hak, zrejme sa na to dám a vyskušam,lebo potom asi už ostáva len hysterektomia a to budem mat v lete „eštelen“ 40...

    Dobrý deň, hormonálnu antikoncepciu môžete vyskúšať, poraďte sa s Vašim obvodným gynekológom.