• Dostala som menštruáciu o 9 dní skôr

    , Autor: Lubinka111

    Dobrý večer prajem chcela by som sa opitat 4.februara som normálne dostala svoju menštruáciu ktorá mi trvala 5 dní. Potom som mala plodne dni a po 14.dňoch krvacam mohla som znovu dostať Ms???
    A k tomu o 9.dni skôr aj keď som ju vždy dostavala na čas iba deň dva mi niekedy lietali??? Večer som mala boľavé kríze no ustupilo to a krvácanie je mierne. Ďakujem. Podotýkam 27. Som bola operovana na cystu ale po prvej MS toho štvrtého na gyn. Setko bolo oki. Ďakujem pekne.

    Dobrý deň, po operácii na vaječníku sa môže dostaviť menštruácia skôr, eventuálne najbližšie cykly môžu byť kratšie až následne sa to ustáli. Krvácanie počas plodných dní môže byť aj ovulačné krvácanie, tiež je to normálne. Odsledujte si to. V prípade akýchkoľvek ťažkostí alebo nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.