• Menštruácia mimo ciklus

    , Autor: Antonia9

    Dobrý deň chcem sa spytat dostala som slabe krvácanie na 13 deň od skončenia menštruácie volala som lekárke a objednala ma ale chcem sa spýtať len tak pre seba aby som sa trosku ukludnila ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, môže sa jednať o ovulačné krvácanie. Ak nemáte žiadne iné ťažkosti a krvácanie nie je silnejšie ako menštruácia, navštívte obvodného gynekológa podľa objednania. Nemusíte sa znepokojovať.