• Menštruácia po hormonalnej poruche

    Dobre ránko. Chcem sa spytat. Minuly mesiac som skoro cely krvacala. Brala som Norethisteron a Dicyone. Po dobrati o cca 2 dni mi zacala znova menstruacia ktora trvala 4 dni. Dostala som ju 1.4 a skoncila 4.4. Teraz neviem kedy by som mala dostat znovu. Nakolko som mala nechraneny styk tak mam obavy ci nahodou nwbudem tehotna. Antikoncepciu uz mam predpisanu len doktorka povedala ze ju mam zacat brat az ked dostanem dalsiu menstruaciu. Neviem ci sa moze stat ze mi môže meskat z tych hormonov alebo z tehotenstva. Ďakujem

    Dobrý deň, nasledujúca menštruácia by sa mala dostaviť o mesiac, treba si to odsledovať. Pri nechránenom pohlavnom styku nie je tehotenstvo vylúčené. Ak ste otehotneli, menštruácia sa u Vás nedostaví. Pri meškajúcej menštruácii, ako aj v prípade ťažkostí či nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.