• dlha menstuacia

    , Autor: mary-5

    Dobry den. Moja 12 rocna dcera ma druhu menstruaciu. Obe trvali 14 dni. je to v tomto veku normalne? Dakujem.

    Dobrý deň, v úplných začiatkoch menštruovania môže byt menštruačné krvácanie dlhšie. Treba to odsledovať, časom sa to môže upraviť. Ak nemá dcéra žiadne iné gynekologické ťažkosti, nerobil by som si starosti. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach však navštívte Vášho obvodného gynekológa alebo detského gynekológa.