• kde je problem

    Dobrý den. 18.-22.1 som mala naposledy menstruaciu. 2.2. nam s priatelom praskol kondom pri pohlavnom styku a ja som do 9 h zobrala tabletku po Ellaone. Menstruácia mi stále neprišla, tehotenské testy som si robila už tri v priebehu dna 16., 21., a 34 den po pohlavnom styku.. vsetky negat. je moznost ze som tehotna aj napriek tehotenskym testom tak dlho po susp. počatí ? MS som nemavala pravidelnu.. ale tot je extrem, mohla to sposobit ta tabletka po ? ďakujem za odpoved.

    Dobrý deň, tehotenstvo sa aj napriek užitiu EllaOne nedá jednoznačne vylúčiť, hoci pravdepodobnosť je nízka. Tieto “záchranné tabletky” môžu spôsobiť rozhádzanie menštruácie, nie stále a paušálne, ale aj za okolností, že máte vo všeobecnosti nepravidelný cyklus, sa to moze stať. Tehotenské testy môžu byť aj falošne negatívne . Pre jednoznačné vylúčenie alebo potvrdenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení a USG stanoví další postup.