• Meškanie menzesu

    , Autor: ivuss

    Dobry den. Prosim vas mam velmi nepravidelnu menstruaciu 50dnovy cyklus.niekedy mi vynecha aj 2mesiace. Chcela by som sa spytat ci sa da aj tak otehotniet a ci na upravu pomozu nejake vitaminy alebo caje.napr. kyselina listova,alchemilkovy caj a pod.alebo to treba riesit vyvolavacou injekciou. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, aj pri nepravidelnom cykle sa dá otehotnieť, hoci je to menej pravdepodobné. Ak uvažujete nad druhým dieťaťom a menzes je nepravidelný, navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám predpíše Duphaston na úpravu cyklu. Kyselinu listovú môžete užívať 3 mesiace pred plánovaným tehotenstvom.