• Vyvolavacia injekcia

    , Autor: lenkaa-2

    Dobry den, z dovodu meskajucej menstruacie (14 dnove meskanie, mam nepravidelny cyklus) mi bola podana vyvolavacia injekcia. Na siesty den sa dostavila menstrucia, o nieco slabsia ako obvykle ale s beznou dlzkou. Je mozne, ze aj napriek menstruacii po tejto injekcii, by som bola tehotna? Posledny pohlavny styk som mala pred 6 tyzdnami. Gynekologicke vysetrenie presne mesiac po styku. Domace tehotenske testy boli vsetky negativne. Vopred dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, štandardne pred podaním injekcie na vyvolanie menštruačného krvácania musí byť možné tehotenstvo vylúčené, či už z krvi alebo ultrazvukom. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.