• antikoncepcia

    , Autor: viki927

    Dobrý deň, stalo sa mi omylom že som vzala tabletku neurotp retart 500 ktora znizuje ucinnost antikoncepcie.Pohlavny styk prebehol asi 0 1:00 v case kedy som vzala tabletku antikoncepcie -plu davku hormonov a vecer o 22:30 kedy som mala zobrať dalsiu tabletu antikoncepcie, ktoru somm aj vzala stal tento omyl.Teraz mi mala dojsť menstruacia ale bolo to take spinenie 3.deň od vynechania prislo trosku krvacania a potom na 4. deň vecer prislo normalne krvacanie ale na dalsi den už zase nic. Test som robila na 6. a 10. den od styku a bol negativny.Ale stále pocitujem pobolievanie laveho vajecnika, prsia nemam citlive.Možem byť tehotna?Antikoncepiu beriem stale pravidelne o rovnakom case.

    Dobrý deň, ak som dobre pochopil a tabletku Neurotop Retard ste užili až skoro deň po pohlavnom styku, počas ktorého ste boli chránená, nemyslím si, že ste tehotná. Krvácanie z vysadenia počas 7 dňovej pauzy môže byť od slabého zašpinenia až po 3 dňové krvácanie, takže aj v tomto je to vo vašom prípade v norme. V prípade nejasností alebo ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.