• tehotenstvo??!

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, od nechráneného pohlav. styku s mojim snúbencom už prešlo 17 dní. Mešká mi menštruácia 4 deň a ja pociťujem už asi 6 dní bolesti v podbrušku. V poslednom čase ma bolí hlava, chrbát, kríže a nohy ako keby niečo na mna liezlo . Ale kedže mam prácu kde je potrebné niečo stále dvíhať tak som si myslela že ten chrábát a kríže môžu byť od toho ale za tie 2 týždne som sa veľmi snažila dvíhať toho tak aby bolo mne ľahko a dnes som začala pociťovať aj trošku bolesť v prsiach. test som si robila včera a vyšiel negatívny. taktiež mám slabý výtok bielej až priesvitnej farby.tak sa chcem spýtať či tie všetky bolesti čo mám možu byť spôsobené niečím iným alebo tehotenstvom?

    Dobrý deň,
    nie je možné na túto otázku odpovedať
    test opakujte
    prípadne navštívte gynekológa,
    prípadne vyčkajte menses, ak by neprišiel, určite vyhľadajte lekára
    s pozdravom