• Vynechaná menšturácia

    Dobrý deň, moja gynekologička má dovolenku a tak zháňam radu tu. Už tri roky užívam HAK, pred rokom som začala brať tabletky Novynette. Menštruáciu som vždy mala na "chlp" presne, vždy som tabletky brala poctivo, nevynechala žiadnu. Tento mesiac som mala dostať menzes v sobotu, ale zatiaľ nič. Dnes by som mala začať užívať ďalšie balenie, ale neviem či áno, keďže sa menzes nedostavil. Bola by nejaká pravdepodobnosť, že som tehotná? Pohlavný styk sme mali pred troma týždňami, ale brala som vtedy tabletky. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    i pri užívaní HAK nie je teh.vylúčené,i keď je to málo pravdepodobné
    urobte si prípadne teh.test
    niekedy sa tiež stane , že menses pri HAK neprichádza vôbec, to je tiež možné
    ak teh.vylúčite, môžte pokračovať v užívaní, ak si však nie ste úuplne istá , nemala by ste pokrčaovať užívaní.
    navhodnejšie by bolo navštíviť zastupujúceho lekára, pre kontrolu UZV, prípaden HCG aby sa mohlo teh.s určitosťou vylúčiť
    s pozdravom