• Krátky cyklus

    , Autor: snehulka

    Dobrý deň, moja dcéra má 14 a menštruačný cyklus má krátky, 18-20 dní. Dĺžka cyklusu je 6-7 dní. Prvý deň má normálne krvácanie, druhý deň silné a ostatné dni také akurát. Bolesti máva len zriedka. Je to zlé, keď má tak krátky menš. cyklus? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    cyklus u 14 ročného dieťaťa je ešte predčasné hodnotiť, hormonálne hladiny sa menia a organizmus sa nastavuje
    vyčkajte pár rokov a uvidíte aký cyklus bude
    s pozdravom