• plodné dni

    , Autor: nana

    Dobrý deň, brala som HAK Maitalon ale už som ju vysadila, pri poslednom blistre som dostala o týždeň skôr menzes (bola som vystavená veľkým stresovým situáciám) a mala som ho aj dlhšie a teraz neviem ako si mám počítať plodné dni, či od toho dňa kedy som dostala menzes alebo od toho dňa kedy som ho mala normálne mať. Ďakujem

    Dobrý deň,
    plodné dni si určite počítajte od dňa kedy ste dostali menštruáciu, nie od toho kedy ste ju mali dostať.