• nepravidelné krvácanie

    , Autor: jank-5643

    Dobry den, chcela by som sa opytat ci je normalne po uziti tabletky Escapelle ze ma zena rozhodeny menstruacny cyklus. Menzes som dostala takmer dva tyzdne dopredu (asi tyzden po uziti tabletky) a krvi je nezvycajne malo. Na noc to uplne prestalo a potom mi rano znova zacala tiect krv. Doteraz som mala uz pat rokov pravidelnu menstruaciu tak ma to dost znepokojuje. Vopred dakujem za rychlu odpoved.

    Dobrý deň,
    to, že máte rozhádzaný cyklus po užití Escapelle je absolútne normálne a bežné, v príbalovom letáku máte nepravidelnosť cyklu uvedenú ako nežiadúci účinok užívania.