• Bolesti pri menstruacii

    Dobri den pani doktorka chcela som sa spytat co by ste mi poradili pri bolestivej menstruaci aby som nemala taku bolest. Nezabera ani ibalgin ani ine lieky od bolesti. Bolest trva tak 3 dni a potom ustane. Nechcela by som brat antikoncepciu nato. Dakujem za radu. S pozdravom Jana.

    Dobrý deň,
    liečba premenštruačného syndrómu je komplexná a súvisí so zmenou stravovania, pravidelným cvičením 4 x tyždenne minimálne po pol hodine až po medikamentóznu liečbu, o ktorej sa je však nutné poradiť s vašim gynekológom.