• krvácanie

    , Autor: vero1

    Dobrý deň,
    mám taký problém,že menštruácia mi mala prísť niečo okolo 3.2 no neprišla s tým som šla za svojím gynekologom a ten mi pichol vyvolávaciu injekciu 2dávky menštruácia sa dostavila v deň môjho odchodu do anglicka 19.2 skončila 25.2 . s partnerom sme mali nechránený sex ku koncu menštruácie a šlo to dnu. Dnes ráno 2.3 som sa zobudila a krvácala som. len trochu ale neviem,čím to môže byť. Ďakujem za radu .

    Dobrý deň,
    príčina krvácania môže byť rôzna, na to aby sa určila jej presná príčina je potrebné gynekologické vyšetrenie. Pri nechránenom pohlavnom styku v ktorýkoľvek deň menštruačného cyklu je vždy nutné počítať aj s možným oplodnením.