• problémy s menštruáciou po použití escapelle

    , Autor: 012katka012

    Dobrý deň, chcela by som vedieť po koľkých dňoch mám očakávať menštruáciu po užití tablety escapelle a či sa môže aj oneskoriť.
    Prípadne ak by som ju aj dostala môžem byť aj napriek tomu tehotná?

    Dobrý deň,
    tabletka Escapelle je "bezpečná" a po jej užití sa gravidata nepredpokladá. Poruchy menštruačného cyklu sú bežné, menštruácia môže meškať alebo prísť predčasne. Je to veľmi individuálne.