• Neprisla 3 mesiace

    , Autor: zizimimi

    BRALA SOM ANTIKONCEPCIU ASI TAK STYRI MESIACE...KVOLI SILNEMU MENSTRUACNEMU KRVACANIU...POMOHLO TO FAKT CYKLUS PRAVIDELNY...POTOM SOM SKUSILA VYNECHAT ...NEPRISLA DVA MESIACE....POTOM OPAT PRISLA...A NA POSLEDY SOM MALA 25.11.2012 do 01.12.2012...A OD VTEDY NEPRISLA....NIEKEDY MI JE DOST BLBO...TEST SOM SI ROBILA 03,01,2013 NEGATIVNY A POTOM 17,01,2013 NEGATIVNY. MOZEM BYT TEHOTNA? V UTOROK SA CHYSTAM NA GYNDU...DAKUJEM

    Dobrý deň,
    vyzerá to tak, že máte nepravidelný cyklus. Rozhodne vám takéto pokusy (začnem užívať - vynechám) neprospievajú. Tehotenstvo sa pri nechránenom pohlavnom styku nikdy nedá vylúčiť ale vo vašom prípade ide skôr o nepravidelný cyklus.