• Inofolic a 3 cm cysta

    Dobry den, rada by som sa Vas opytala na vplyv Infonolic na existujucu cystu 3 cm. Mam PCO a velmi dlhe cykly a chceli by sme druhe babatko (prve sa podarilo po 10 mesiacoch, teraz ma 20 mesiacov) a dopocula som sa o pozitivnych ucinkoch tohto lieku pri PCO diagnoze. Len sa obavam, ci nemoze sposobit rat cysty, ktoru mam na lavom vajecniku, ktora nerastie, je stabilne velka. Dakujem velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    inofolic rast cysty nespôsobí. Môžete ho kľudne užívať ďalej. Jeho pozitívne účinky by sa mohli prejaviť úpravou cyklu a ovuláciou. Inofolic sa doporučuje užívať 3-6 mesiacov.