• Norethisteron a kojenie

    , Autor: mana

    Dobrý deň! Včera som dostala menštruáciu (druhú od pôrodu - prvú od pôrodu som dostala 5.januára a rodila som 20.06.2012), ktorá je veľmi silná a vložku (tú na noc) si musím meniť aj 4-5 krát do hodiny. Dnes na obed som bola u svojho gynekológa, kde mi pichli injekciu a predpísal mi Norethisteron 1-0-1 a zajtra sa mám prísť na lačno ukázať. V príbalovom letáku som si prečítala, že sa nesmie užívať počas kojenia a ja stále kojím 4x cez deň a 3x za noc, tak neviem, či si ten liek mám dať, alebo radšej mám len viacej piť a počkať do zajtra. ďakujem :)

    Dobrý deň,
    kľudne ho užívajte, v tomto čase je benefit pre vás omnoho väčší ako riziko pre vaše dieťatko.