• zpoždění a negativní těhotenský test

    Dobrý den, mám takový problém, snažíme se s přítelem o miminko, 4 měsíc, antikoncepci neberu už dva roky ale snažíme se pořádně teprve krátce, 22.11 jsem měla poslední měsíčky, mám zpoždění už 13 den, těhotenské testy mám negativní... mám výtok, citlivější prsa. Bazální teplota se drží kolem 37 stupňů. Co se semnou může dít? můžu být těhotná i přes negativní těhotenské testy? mám hrozný strach a nejsem trpělivá, ke své doktorce jdu až příští týden ale z toho čekání se zblázním. Prosím o Váš názor. Děkuji. Pěkný den a krásný Nový rok. Juráňová

    Dobrý deň,
    Ak ste mali predtým menštruačný cyklus pravidelný, môžete byť tehotná aj keď sú tehotenské testy negatívne. Bolo by dobré vyšetrenie krvi na tehotenský hormón. Skúste sa prípadne dohodnúť len so sestričkou na odbere hCG bez kontroly, ak lekár nemá voľný termín. Ak menštruáciu nedostanete do kontroly aj tak bude lekár tento údaj potrebovať. Držím palce